Szkoła Rodzenia Bobasek w SwarzędzuJuż niedługo, bo na początku maja nastąpi otwarcie pierwszej Szkoły Rodzenia w Swarzędzu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w szpitalu oraz szkoły rodzenia w Poznaniu, wiemy jak profesjonalnie zająć się pacjentkami w trakcie oraz po ciąży.

Chcemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi poradami,a ponieważ same mamy dzieci pragniemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami z uczestniczkami naszych kursów. Mimo wszechobecnego internetu nadal dużym problemem jest brak odpowiedniej edukacji w trakcie ciąży jak również w pierwszych miesiącach życia noworodka – czego efektem jest powstanie Szkoły Rodzenia Bobasek w Swarzędzu, gdzie de facto mieszkamy.

Zapraszamy na nasze zajęcia, które odbywać się będą na os. Władysława Zamoyskiego 3/U4.

Nasza Szkoła Rodzenia w Swarzędzu oferować będzie również wiele praktycznych zajęć dodatkowych:

Organizowane będą spotkania z neonatologiem, aby przyszli rodzice mogli w jak najlepszym stopniu przygotować się na przyjście na świat swojego maleństwa, a wysoko wyspecjalizowana kadra odpowie  na każde nurtujące przyszłych rodziców pytania.

Szkoła RodzeniaW ramach Szkoły Rodzenia Bobasek powstaje także Gabinet POZ, gdzie będzie można złożyć deklarację wyboru położnej, której zadaniem jest opieka i wsparcie nad przyszłymi jak i młodymi świeżo upieczonymi rodzicami w jakże ważnym dla nich czasie.

Już dziś zachęcamy do zapoznania się i kontaktu:

Zapraszamy także na dni otwarte, z których wyniosą Państwo wiele przydatnych informacji oraz skorzystają z oferowanych atrakcji m.in.:

  • możliwość wykonania darmowego zapisu KTG
  • sesje brzuszkowe
  • konkursy z nagrodami
  • porady/pokazy/instruktarze
  • możliwość zapisu na kurs

Przy okazji serdecznie chciałybyśmy podziękować za wsparcie Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz za wsparcie oraz informację umieszczoną na stronie Urzędu.