W okresie ciąży i na samym początku macierzyństwa mamy mają na uwadze dobro swojego maleństwa i często poświęcają mu 110% uwagi i jest to całkowicie normalne i zrozumiałem. Niestety często zapominając tym samym o sobie, o to żeby zadbać o stan swojej skóry, odpowiednie nawilżenie i jej elastyczność polska-ed.com. Następstwem czego może być pojawienie się wielu problemów skórnych od rozstępów i cellulitu zaczynając, a kończąc na obwisłej skórze i trądziku kończąc.

Szkoła Rodzenia Bobasek zapraszam na Darmowy zabieg kolagenowy

Pamiętać musimy, że zwłaszcza w ciąży w ciele kobiety zachodzi tak wiele zmian, że zwykłe, drogeryjne  kosmetyki i suplementy często są totalnie nieskuteczne. Młode mamy poszukują więc informacjami, których w internecie jest całe mnóstwo, niestety wiele z nich jest mylących.

Dlatego postanowiliśmy wprowadzić coś nowego – Darmowy zabieg dla każdego połączony z wykładem na temat dbania o skórę – nie tylko w ciąży, gdzie możemy pochwalić się licznymi rewelacyjnymi efektami, ale o tym przekonacie się w trakcie zabiegów 🙂

Zabieg:

  • Oczyszczanie twarzy naturalnym kolagenowym żelem do mycia twarzy
  • Peeling naturalnym peelingiem kolagenowym
  • Nałożenie kolagenu naturalnego
  • Nałożenie kremu kolagenowego na dzień

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Z czego tak naprawdę składa się nasza skóra?
  • Jak prawidłowo dbać o skórę?
  • Jaki wpływ na kondycję skóry ma nasza dieta i odpowiednia suplementacja?
  • W jaki sposób nawilżać i uelastyczniać skórę?
  • Jak pozbyć się wielu problemów skórnych takich jak rozstępy, trądzik, łuszczyca, przebarwienia i wiele innych?
  • I przede wszystkich co działa, a co nie?

Chcesz zadbać o swoją skóre i skorzystać z darmowego zabiegu?

Zarezerwuj miejsce na zabieg https://polska-ed.com