Zajęcia Mama i Dziecko

mama i dzieckoJuż dzisiaj zapraszamy na nowe zajęcia Mama i Dziecko, które odbędą się w siedzibie szkoły Rodzenia Bobasek 27.09 godz 11.15. Zajęcia mają na celu aktywne spędzenie czasu z dzieckiem – po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu i zapisów impotenzastop.it.

Koszt zajęć:
30 zł uczestniczki szkoły rodzenia.
40 zł pozostali zainteresowani.
Zapraszamy serdecznie do zapisów, liczba miejsc ograniczona .

Darmowy zabieg kolagenowy w Szkole Rodzenia Bobasek

W okresie ciąży i na samym początku macierzyństwa mamy mają na uwadze dobro swojego maleństwa i często poświęcają mu 110% uwagi i jest to całkowicie normalne i zrozumiałem. Niestety często zapominając tym samym o sobie, o to żeby zadbać o stan swojej skóry, odpowiednie nawilżenie i jej elastyczność polska-ed.com. Następstwem czego może być pojawienie się wielu problemów skórnych od rozstępów i cellulitu zaczynając, a kończąc na obwisłej skórze i trądziku kończąc.

Szkoła Rodzenia Bobasek zapraszam na Darmowy zabieg kolagenowy

(więcej…)

Szkoła Rodzenia Bobasek – pierwsza sesja fotograficzna

W związku z wydarzeniem, które odbyło się 5 października 2016 w godz 10.00-12:00 w siedzibie Szkoly Rodzienia Bobasek zamieszczamy kilka zdjęć z naszej Pierwszej Sesji fotograficznej. W wydarzeniu brały udział obecne i przyszłe kursantki Bobaska oraz tatusiowie.

Na spotkanie zjawiły się również nasze Położne polska-ed.com. Zapraszamy gorąco na kolejne takie wydarzenia w miłej atmosferze, a przy okazji jest to dla wielu z Was ważna pamiątka na całe życie.

czytaj dalej…

Szkoła Rodzenia w Swarzędzu zaprasza na Drzwi Otwarte

Szkoła Rodzenia w Swarzędzu - Drzwi OtwarteKochani już 14.05 w godzinach 10.00 – 16.00 Drzwi Otwarte w Swarzędzkiej Bezpłatnej Szkole Rodzenia Bobasek!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy moc atrakcji, słodki poczęstunek oraz zwiedzanie naszej szkoły rodzenia.

Kardiotokografia (KTG) – monitorowanie akcji serca płodu wraz z jednoczasowym zapisem czynności skurczowej mięśnia macicy. Badanie to przeprowadzane jest w ramach intensywnej opieki przedporodowej. Pozwala wcześnie wykryć sytuacje zagrożenia życia płodu.

Takie właśnie badanie będzie mogła wykonać każda przyszła mama na naszych Dniach Otwartych !

Dodatkowo będzie okazja do wzięcia udziału w brzuszkowej sesji fotograficznej!

czytaj dalej…

Szkoła rodzenia w Swarzędzu już wkrótce

Szkoła Rodzenia Bobasek w SwarzędzuJuż niedługo, bo na początku maja nastąpi otwarcie pierwszej Szkoły Rodzenia w Swarzędzu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w szpitalu oraz szkoły rodzenia w Poznaniu, wiemy jak profesjonalnie zająć się pacjentkami w trakcie oraz po ciąży.

Chcemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi poradami,a ponieważ same mamy dzieci pragniemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami z uczestniczkami naszych kursów. Mimo wszechobecnego internetu nadal dużym problemem jest brak odpowiedniej edukacji w trakcie ciąży jak również w pierwszych miesiącach życia noworodka – czego efektem jest powstanie Szkoły Rodzenia Bobasek w Swarzędzu, gdzie de facto mieszkamy.

czytaj dalej…