Bezpłatna

Ciąża to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu kobiety. Mimo to w ciągu tych 9 miesięcy kobiecie towarzyszy strach i niepokój czy poradzi sobie w nowej roli. Dzięki kursom w Szkole Rodzenia Bobasek w Zalasewie dowiesz się jak przygotować się do porodu, jak skompletować wyprawkę, jakie badania w ciąży są bardzo istotne, a także otrzymasz odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie.

Oferta bezpłatna Szkoły Rodzenia w Zalasewie umożliwia wzięcie udziału w profesjonalnym kursie przygotowującym do porodu prowadzonym przez ekspertów położnictwa. Nasze położne pracują w szpitalu, opiekują się wieloma pacjentkami jako położne środowiskowe i oprócz tego same mają dzieci.

Uczestnicząc w naszym bezpłatnym kursie możesz liczyć na miłą atmosferę w kameralnym gronie. Zależy nam żeby młodzi rodzice byli dobrze przygotowani na przyjście maleństwa na świat i dobrze czuli się na naszych zajęciach biorąc w nich aktywny udział.

Kiedy zapisać się na kurs w szkole rodzenia?

Rozpoczęcie kursu w Szkole Rodzenia zaleca się w 20-21 tygodniu ciąży co zapewnia odpowiednie przygotowanie się fizyczne i psychiczne do porodu.

Bezpłatna Szkoła Rodzenia w Zalasewie

Kurs w naszej Szkole Rodzenia jest bezpłatny i w pełni refundowany przez NFZ.

Jeżeli chcesz korzystać z naszych darmowych zajęć koniecznie złóż deklarację wyboru położnej środowiskowej na pierwszych zajęciach.

Dodatkowe korzyści

Bezpłatna oferta Szkoły Rodzenia Bobasek zapewnia również zajęcia dodatkowe:

• pokaz filmu
  • spotkanie z neonatologiem
  • ćwiczenia relaksacyjne
  • masaż prenatalny
  • ćwiczenia dla kobiet w ciąży
  • masaż shantala
  • chustonoszenie
  • pierwsza pomoc
  • porady laktacyjne i wsparcie laktacyjne
  • zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i niemowląt

Terminy zajęć

Bezpłatne

Zapraszamy do kontaktu

poniedziałki 10 – 12 16 – 18
wtorki 10 – 12 16 – 18
środy 10 – 12 16 – 18
czwartki 10 – 12 16 – 18
piątki 10 – 12 16 – 18

Po zakończonym cyklu zajęć podstawowych przyszli rodzice mogą również korzystać z zajęć dodatkowych, spotkań konsultacji i opieki położnej do dnia porodu jak i po porodzie.

Harmonogram zajęć może być dostosowany również indywidualnie do potrzeb pacjentki.

Interesują Cię inne terminy zajęć – zapoznaj się z ofertą płatną