Eksperci położnictwa służą pomocą

Jeżeli chcesz odpowiednio przygotować się do tego wyjątkowego, tak długo wyczekiwanego momentu przyjścia dziecka na świat skorzystaj z pomocy ekspertów położnictwa. Połączenie teorii i praktyki z niezwykłą pasją to podstawowe atuty oferty Szkoły Rodzenia Bobasek.

Nasze położne są dla Was na każdym etapie ciąży, porodu oraz pierwszych miesięcy rozwoju maleństwa.

Dlatego warto już dzisiaj zapisać się na kurs w Bezpłatnej Szkole Rodzenia Bobasek.

Jako rodzice zostaniecie wyposażeni w niezbędną wiedzę i umiejętności, a przy okazji spędzicie miło czas łącząc przyjemne z pożytecznym.

Czy wiesz, że…

Ciąża to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu kobiety. Mimo to, w ciągu tych 9 miesięcy kobiecie towarzyszy strach i niepokój czy poradzi sobie w nowej roli. Dzięki kursom w szkole rodzenia Bobasek dowiesz się jak przygotować się do porodu, jak skompletować wyprawkę, jakie badania w ciąży są bardzo istotne, otrzymasz także odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie.

Gdy dowiadujesz się że jesteś w ciąży pierwszą myślą jest, aby jak najszybciej zapisać się do lekarza. Podpowiemy Tobie jak takiego lekarza wybrać i czym się kierować. Im bliżej porodu tym więcej wątpliwości w jakim szpitalu rodzić. Podczas naszych kursów poruszymy temat szpitali, przedstawimy różnicę pomiędzy nimi, stworzymy razem plan porodu, a gdy nadejdzie ta wyczekiwana chwila nic Cię nie zaskoczy.

Pierwsze chwile z nowo narodzonym dzieckiem są bardzo trudne dla rodziców. Wielu z nich obawia się że sobie nie poradzą. Spotkanie z położną, nauka kąpieli, porady laktacyjne i wielkie innych rozwieją Twoje wątpliwości.

Opieka nad maluszkiem to wielkie wyzwania, lekcja cierpliwości i pokory, a także nowe umiejętności związane z zmianą nawyków czy organizacją codziennych zadań. Na naszych kursach nauczysz się jak prawidłowo opiekować się dzieckiem, jak ułatwić wykonywanie podstawowych czynności i poznać potrzeby nowego członka rodziny.