Marta LambryczakSzkoła Rodzenia Bobasek oraz Praktyka Położnej Środowiskowo-Rodzinnej to wynik wieloletniego doświadczenia oraz edukacji i ciągłego rozwoju w kierunku położnictwa.

Magister położnictwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Laureatka 3 miejsca w województwie Wielkopolskim w Ogólnopolskim Konkursie „Położna na Medal”.

Doświadczenie w opiece nad noworodkiem i kobietą po porodzie zdobyła pracując jako położna na oddziale położniczym Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu oraz jako położna środowiskowa w szkole rodzenia Bambino.

Uczestniczka kursu kwalifikacyjnego „Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych”.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach i wykładach organizowanych m.in. przez:

• Fundację Rodzić po Ludzku
  • Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych

Prywatnie mama dwóch córek Wiktorii oraz Rozali. Swoją pasją pragnie zarażać każdego przyszłego rodzica jak i dzielić się swoim doświadczeniem i dotychczas zdobytą wiedzą. Jej oddanie i zaangażowanie wielokrotnie bywało doceniane poprzez pozytywne opinie pacjentek.